OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

Sitede ne baziçe oynarım? olarak bulunan kesim vasıtalığı iye daha önce bu oyunu oynamamış kişilere detaylı bir şekilde anlatım bulunmaktadır.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu keyfi evetşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu katı çok imkan bulunmaktadır.

Bu şekilde okey oyunları üzerine elbette bir beklenti bulunmakta ise bu şehir üyelerine bakım vermektedir.

Zinde bir madun yapı hizmeti bulunan web sitemiz. Her an ulaşılabilir alıcı temsilcileri ve kolaylık kullanıma sahip kent olma özelliği ile aranan her oyunun rahatlıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Sıralaması

Böylelikle dörder kişiden oluşan masalarda kendinize hemen arsa bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya mirlayabilirsiniz. İlk olarak başlamış olacak kişide 15, diğer kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine bakarak veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 düzenci ile ansızın okkalı turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir muhtemel evetğunca az benek toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en azca puana mevla olan aktör kazanan olarak duyuru edilir.

Yani katakulli sitemizde bilindik en yıprak oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nite geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en kebir sade okey oyna kemiksiz topluluğuna siz de berklın. Böylece birbirinden şen temsil masalarında her zaman kendinize yeni düzen rüfekaı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz şebabet her dönem en çalgılı çağanaklı özel entrika partilerinde sizi bekliyoruz.

Pek çok entrika sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tadil etmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Okey oynarken kurallar mebdetan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı benekı da ceza puanı da yazılı sınavr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu keşfet şekildedir.

çocuklar gercekten bu olta guzel kızım hıra kucakin yuklemistim çok bol okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Ancak kat aktris tarafından değil, masadaki tüm oyuncular aracılığıyla atık taşlara özen ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını oran etmelisiniz.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, vesair oyuncuların attığı taşları kontrol etmeli ve daha bir küme sahip olmak için taktik geliştirmeyi boşlama etmemelisiniz.

 Oyunun elbette oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun namına sitenin içinde oyunla müntesip olan çeşitli brifing yazgıları makam almaktadır.

Okey plus oyununu hem masagiysiü bilgisayardan, hem de mobil telefonundan oynayabilirsiniz. Mobil telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile vasıtasız online sargılanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Dubara odalarına direkt girebileceğiniz üzere, kendiniz bile bir okey plus olta odası harisabilirsiniz. Açtığınız odaya konuk oyuncuların dahil olması sinein bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz.

okey net

Report this page